Brama garażowa rozwierna Lublin

 

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

 

Czy szukasz wygodnego i ekonomicznego sposobu na zamykanie lub otwierania garażu? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! Rozwierne bramy garażowe w Lublinie są bardzo tanią i praktyczną opcją dla każdego garażu. Bramy garażowe rozwierne zawierają wiele elementów, składających się na ich praktyczność: łatwość obsługi i ograniczniki otwierania oraz zawiasów. Każdy produkt został wykonany z solidnego, długotrwałego surowca, jakim jest stalowa blacha ocynkowana.

Rozwierne bramy garażowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę, wygodę i niezawodność. Ich unikalna konstrukcja zapewnia wiele korzyści, które sprawiają, że są one wyborem, na który warto postawić. To proste w obsłudze konstrukcje – ich mechanizm otwierania i zamykania opiera się bowiem na prostym, lecz skutecznym systemie drzwi, które rozchylają się na zewnątrz. Dzięki temu nie musisz martwić się o skomplikowane prowadnice, które mogą się zacinać czy wymagać regularnej konserwacji. Wystarczy jeden płynny ruch, aby otworzyć bramę i skorzystać z pełnej swobody wjazdu i wyjazdu z garażu. Możesz je wykorzystać zarówno w charakterze bram przemysłowych, jak i domowych. Skontaktuj się z naszym zespołem jeszcze dziś i wybierz idealny wariant dla siebie!

 

Cechy charakterystyczne:

  • ościeżnica i skrzydło wykonane z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej
  • wypełnieniem skrzydła jest blacha stalowa ocynkowana – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia
  • elementy ościeżnicy są zespolone ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
  • ogranicznik otwarcia skrzydła
  • stopka ograniczająca niekontrolowany ruch w kierunku zamknięcia
  • ogranicznik zawiasów – zabezpiecza przed opadnięciem skrzydła

Ekonomiczna brama do garażu

Jeśli szukasz ekonomicznej bramy do garażu, to jak najbardziej powinieneś rozważyć zakup bramy rozwiernej. Charakteryzuje się ona przystępną ceną i prostą konstrukcją, co czyni ją atrakcyjnym wyborem do garażu znajdującego się w domu czy firmie. Dodatkowo ma kompaktowy design, który oszczędza miejsce w garażu i zapewnia łatwy dostęp do wnętrza. Ponadto jest prosta w montażu i demontażu, a co więcej nie wymaga skomplikowanych prowadnic czy systemów napędowych. Dzięki elastycznym materiałom jest odporna na uszkodzenia i dobrze chroni garaż przed deszczem, śniegiem czy promieniowaniem UV. To ekonomiczne rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby, a do tego jest w przystępnej cenie! Zapraszamy do zakupów!

Zobacz także:

Automatyka do bram garażowych