Brama garażowa uchylna Lublin

Oferujemy bramy garażowe uchylne w Lublinie. To warianty standardowych rozwiązań, które mają wiele zalet. Przede wszystkim zajmują minimalną przestrzeń wewnątrz garażu, ponieważ nie wymagają dodatkowego miejsca na prowadnice, jak ma to miejsce w przypadku bram segmentowych. Dodatkowo, bramy uchylne są stosunkowo proste w konstrukcji i mają mniej ruchomych części niż inne typy bram, co przekłada się na mniejsze ryzyko awarii i potrzebę ewentualnych konserwacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty najtańszych bram do zespołu garażowego. Bramy skutecznie zabezpieczają przed ryzykiem kradzieży cennych przedmiotów, znajdujących się w garażu.

Każdy produkt został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych jak deszcz, grad lub słońce. Do tego charakteryzują się dobrą wytrzymałością na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Ważne! Istnieje możliwość automatycznego otwierania bramy za pomocą pilota.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy i skontaktowania z nami. Nie tylko sprzedajemy, ale również serwisujemy i montujemy bramy garażowe w województwie lubelskim.

Jak działa brama uchylna?

Uchylna brama do garażu jest jednym z popularnych typów bram. Otwiera się na zewnątrz, unosząc się do góry i poruszając się po prowadnicach zamontowanych na ścianach bocznych. Zapewnia płynne otwieranie i zamykanie, a przy tym jest cicha i bezpieczna. Bramy tego typu są łatwe w obsłudze i działają dość sprawnie. Decydując się na naszą ofertę możesz liczyć na wiele wzorów i rodzajów wykończenia, co pozwoli Ci dopasować konstrukcję zarówno do stylu budynku, jak i swoich upodobań.


Dzięki temu, że brama unosi się na zewnątrz, nie ma potrzeby cofania pojazdu, aby otworzyć bramę, co ułatwia parkowanie i manewrowanie na posesji. Pamiętaj jednak, aby zagospodarować w sposób przemyślany przestrzeń zewnętrzna przed garażem i zapewnić sobie maksymalną swobodę ruchu podczas otwierania i zamykania bramy. Zapraszamy!

 

Zobacz także:

Automatyka do bram garażowych